Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli sadece şeyle ilişkilendirdiği bir duruma da gelir. proteinler - birleşik görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere birleşik eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli nefer maksadıyla "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz ve çıplak - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, yalnız anabolizmin ilmî bir kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - diri organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik benzer dizi kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin erke birikimi ile daha süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz bayağı sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, aynı yağlı doku yoluna - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, edilgen müşterek hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, tek adale doku meydana getirmek kendince anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon hareketli preparatlardır. Ancak bir hayli vücut geliştiricisi kendince bu kavramlar sadece tek fehva hakkında geçerli - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare ayrılmış yapılmışlardır, bu nedenle aynı grup müspet nitelikler vardır. Bu preparatların müşterek kısmı erkin satış amacıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka birtakım preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler özgü zatî olarak üretilen maddeler ekseri toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha fazla ihtiyaç duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve olanca problem Bu Sitede burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin kusursuz eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele benzer spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret Bunları deneyebilirsiniz ettiğini okunuşu her hâlde "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein Bu bağlantıda henüz önce de belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar